Firma Benmar związana jest z rynkiem sprzedaży od wielu lat. Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą siatki ogrodzeniowej i specjalistycznych materiałów do pakowania. Dostarczamy gotowe rozwiązania dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw. Współpracujemy z wieloma firmami z regionu, budując długotrwałe relacje biznesowe. Sukces w prowadzeniu w firmy zaowocował nowymi pomysłami. Otworzyliśmy się na nową branżę i mimo stawiania pierwszych kroków, już zdobyliśmy uznanie Klientów. W nowej ofercie sprzedażowej znajdują się:
Ponadto w sprzedaży oferujemy wysokiej jakości akcesoria okienne takie jak rolety, moskitiery i parapety. Posiadamy także bogaty wybór systemów tarasowych i systemów aluminiowych. Jesteśmy dostawcą usług serwisowych i montażowych. Dostarczane przez firmę Benmar rozwiązania dla domu i przemysłu cechują się wysoką estetyką wykonania i wysoką trwałością. Zarówno okna, jak i drzwi wykonane są z wytrzymałych i odpornych materiałów. Dokładnie sprawdzone przez naszych ekspertów doskonale służą przez wiele lat. Firma Benmar to bezkompromisowa jakość i gwarancja atrakcyjnych cen produktów. Codziennie dążymy do ulepszania jakości naszych usług i dostarczania satysfakcji naszym Klientom. Wierzymy, że rzetelność i terminowość działań mają przełożenie na ciągłe zainteresowanie naszymi produktami. Zapraszamy po nową jakość okien i drzwi.
Używamy cookies, aby zapewnić, że daje najlepsze doświadczenie na naszej stronie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
Ok