Firma Benmar od wielu lat dostarcza klientom indywidualnym oraz firmom asortyment budowlany, m.in.: okna pcv, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, ogrodzenia, rolety i moskitiery, systemy tarasowe. Działamy głównie na rynku powiatu golubsko-dobrzyńskiego i powiatów ościennych. Współpracujemy z wieloma firmami z regionu, budując długotrwałe relacje biznesowe. W naszej ofercie sprzedażowej znajdziecie Państwo przede wszystkim:

Jesteśmy dostawcą usług montażowych i serwisowych. Specjalizujemy się także w ocieplaniu budynków. Dostarczane przez firmę Benmar rozwiązania dla domu i przemysłu cechuje wysoka estetyka wykonania i wysoka trwałość. Zarówno okna, jak i drzwi wykonane są z wytrzymałych i odpornych materiałów. Sprawdzone i wyselekcjonowane przez naszych ekspertów i serwisantów produkty służą Klientom przez wiele lat. Firma Benmar to bezkompromisowa jakość i gwarancja atrakcyjnych cen. Codziennie dążymy do ulepszania jakości naszych usług i dostarczania satysfakcji naszym Klientom. Wierzymy, że rzetelność i terminowość działań mają przełożenie na ciągłe zainteresowanie naszymi produktami.

Używamy cookies, aby zapewnić, że daje najlepsze doświadczenie na naszej stronie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
Ok